Hakkımızda

Hizmete ilk başladığı günden itibaren kaliteyi yaşam tarzı olarak benimseyen Garanti Kongre, çalışma etiğini ön planda tutan, Hizmetlerinde mükemmelliği hedefleyen, insana ve çevreye saygılı, müşteri memnuniyetini önemseyen, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, kurumsal ve toplumsal sorumluluklarının bilincinde bir kurum olmayı kendine ilke edinmiştir.

Firmanızın tüm etkinliklerinde size asistanlık yapan ve her zaman en doğru alternatifleri sunan Garanti Kongrenin uzman ekibi; uçak bileti, konaklama, kiralık araç hizmeti, transfer ve vize gibi her türlü yurt içi ve yurt dışı taleplerinizi cevaplamak için çözümler sunuyor.

Lansman toplantıları, yıllık şirket toplantıları, şirket içi eğitim ve/veya motivasyon programları, açılış ve temel atma törenleri, özel seyahat programları gibi özel organizasyonlar da Garanti Kongrenin deneyimli ve yaratıcı proje yöneticilerinin uzmanlık alanları arasında yer alıyor. Garanti Kongre, tüm organizasyonlarınızda yönetici kadrosu, asistan ekibi ve operasyon elemanları ile başından sonuna kadar çözüm ortağınız olarak arzulanan başarıya ulaştırmayı ilke edinirken güçlü satın alma ve doğru bütçeleme olanakları ile en uygun bütçenin sağlanmasını hedefliyor.

Kusursuz müşteri memnuniyetinin önceliğine inanırız ve tüm organizasyonlarımız da bu bizim vazgeçilmez yaklaşımımızdır. Bizim için fikir her şeydir. Sizlerin fikirlerini geliştiren ve buna çözümleri en avantajlı şartlar ile sizlere sunmaktayız. Yapmış olduğumuz işin bir hizmet sunumu olduğu bilincindeyiz.

Planlanan tüm organizasyonlarda hedefimiz; kendi markamızı olduğu kadar çalıştığımız firmaların markalarını da korumak ve ön plana çıkarmak olmuştur. Organizasyonlar öncesinde amacı gerçekleştirmek, planlanan hedefe ulaşmak ve imajımızın sürekliliğini sağlamak adına ekip ruhu ile titizlikle çalışıyor, ayrıntıya önem veriyoruz. Fark yaratan hizmetler sunmaktan ve sizlerle paylaşmak bizlere heyecan veriyor.

Türkiye’nin dört bir yanında hayallerinizi organize ediyoruz.

GARANTİ KONGRE’ye gösterdiğiniz ilgi ve de destekleriniz için teşekkür ediyoruz.